Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájultatok már el? Hogyan? Mitől?

Ájultatok már el? Hogyan? Mitől?

Figyelt kérdés
én : melegtől,sok állástól,vérvétel,injekció stb.
2009. júl. 13. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Kétszer.Magas láztól,mind a két alkalommal.
2009. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elájulni még nem ájultam el, csak nagyon a közelében voltam, foltokat láttam, zúgott a fejem, stb. Kiskoromban elég rendszeresen - melegtől, hosszú állástól, tesi órán a tűző naptól. De szerencsére "kinőttem".
2009. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Éhségtől :S Nem szívesen emlékszem vissza arra a korszakomra......
2009. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Amikor Quad-ozni voltunk Egyiptomban és nagyon meleg volt. Tehát a melegtől. Ja és nem láttam semmi és összedőltem :S :(
2009. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1x vérvételkor, mert nem ettem-ittam előtte semmit+megvolt.

1x másnaposan, szintén kaja nélkül, a zebrán, autók közé...

1x pedig az nődokinál, du-ig szintén nem volt időm enni, és annyira vizsgálta a mellem, azt hittem, csomó. ideges lettem, és a nem evéssel együtt sorozatban többször elájultam.

2009. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vérvételnél. Kórházban voltam 5 napig, kivizsgáláson. Reggel 5kor vettek volna vért, de nekem nagyon be volt sűrűsödve, elvégre semmit sem ittam éjjel. Fecskendővel szívták belőlem a vért... :S annyira nem jött :S mikor végre leszedtek pár ilyen ampullával, mentem volna ki, és összeestem. Agyrázkódást kaptam


14/L

2009. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, balesetkor agyrázkódás után voltam eszméletlen pár percig.
2009. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még nem ájultam el, mert az ájulás előtt eddig még mindig sikerült lefeküdnöm, vagy leülnöm. Ájultam már el majdnem: állástól, meg egyszer egy orvosi vizsgálattól annyira féltem, hogy mikor jöttem kifelé majdnem elájultam :S Mindig érzem hogy mikor fogok elájulni, már a végén alig látok, hallok :S
2009. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
belőlem is mindig fecskendővel kell vért venni. meg sose találják a vénámat, mindig vagy 6x megszúrnak, mire jó helyre megy. amús még sose ájultam el, pedig szeretnék (tom h hülye vagyok) de hiába nem eszek, hiába vagyok tűző napon, én nem ájulok el :S
2009. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!