Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegségnél fordulhat...

Pánikbetegségnél fordulhat ilyen elő?

Figyelt kérdés
1 óra foci után a szivem 1-2 mp-ig elkezdett furán verni, kicsit megszédültem és a bal karom is zsibbadni akart. De minden elmúlt pillanatok alatt. Nyugalmi álapotban is elő szokott ez fordulni de akkor nem kezdek el szédülni csak ha futás vagy foci közben csinál ilyet.
2012. júl. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a pánikbetegség tünete, de azért ha terhelésre jelentkezik, egy kivizsgálással előbb ki kell zárni a szervi okot, de ennek ellenére szerintem a pánik, ahogy te is gondolod...
2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve pánik beteg vagyok. Nálam még ilyen tünet nem volt. Szerintem a kimerültség okozza túlhajthatod magad. A nagy megerőltetést nem mindig bírja a szív. A helyedben elmennék egy kardiológushoz mert a bal oldali zsibbadás inkább szív problémákra utal és azzal nem szabad játszani.
2012. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam minden féle vizsgálaton, ekg, labor, 24órás szív figyelő cuccot is tettek rám. Minden a legnagyobb rendben volt. És igazából lehet a foci másfél óra is megvolt. Amugy meg napi rendszerességgel bicózok is.
2012. júl. 16. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 annyit még hozzá tennék miután írtad, hogy fizikai aktivitás után jelentkezik, nyugalomban nem, szerintem egyértelmű, hogy a szív meg van erőltetve. A pániknál nyugalmi állapotban is van zsibbadás de az inkább fej és tarkó, szájpadlás tájékon.

Egy kivizsgálást azért ejtsél meg ha lehet.

2012. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a bal oldali zsibbadás csak addig tartott ameddig furán vert a szívem... 1-2 másodpercig.
2012. júl. 16. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:
annyit hozzá tennék, hogy ilyen fura szívveréses dolog már sok volt, csak most ugye terhelés alatt jelentkezett azért szédülhettem be. Főleg nemi aktus elött, közbe szokott ilyen jelentkezni.
2012. júl. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!