Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincsenek érzéseim, megfogok...

Nincsenek érzéseim, megfogok bolondúlni komolyan mondom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig avval foglalkoztam,hogy ki mit mond,beszóltak általánosba,hogy: fúj,dagadt vagy,ronda,sose lesz pasid,erre mit történt velem? Sok jópasi mondta,hogy szép vagyok,jó csaj,azóta lesz*rom,hogy ki mit mond,ha valaki beszól,egyszerűen nem esik rosszul. A gond ott kezdődik,hogy bele voltam zúgva egy fiúba,most viszont az a helyzet,hogy nem érzek se boldogságot,se szomorúságot,semmit. Szülinapomkor ez a fiú eljött este hozzám házhoz barátokkal,meglepett,akkor nem is örültem neki,semmi érzelem,senki/semmi iránt.Mi lehet velem? szörnyen rossz ez az egész :(( 16/L
2012. júl. 17. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Sokat sirtam miatta,most pedig meglepett szülinapomkor ajándékkal,csokor fehér rózsával és semmi érzelem hogy jólesett vagy valami :(
2012. júl. 17. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy tenyleg ronda es dagadt vagy, egyeb otletem nincs. :/
2012. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem olyan sok sérelem ért, hogy felépítettél egy falat, elhatároztad, hogy nem fog érdekelni senki és ezért van, de én biztos vagyok benne, hogy el fog múlni.
2012. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mered elhinni hogy valakinek tetszhetsz, pedig egy ilyen gesztus biztos nem "kamu"!
2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:
100%

Biztos vannak érzéseid, csak nagyon mélyen eltemetted magadban. Védekeztél, mert bántottak. Most pedig nem mered átélni őket, mert attól félsz, mi lesz, ha valaki újra bánt, és nem akarod átélni a traumát, amin régen keresztülmentél.

Próbálj feloldódni, próbálj több teret engedni a pozitív érzéseidnek! Nem tudom, hogyan, ha semmi sem segít, érdemes pszichológushoz fordulnod ezzel, hidd el, nem szégyen.

2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ego de nem vagyok dagadt és ronda.:) csak a fiúk voltak nagyképűek,mást is piszkáltak.. de ez nagyon rossz hogy nem érek semmi. főleg a szeretetet! köszönöm válaszokat!
2012. júl. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!