Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levették a körmömet, és...

Levették a körmömet, és furcsán néz ki, fáj. (már visszanőtt) mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

december végén levették a körmöt a jobb lábujjamról.

fájt, meg minden, de aztán jobb lett.

Most, mikor már visszanőtt elég csúnyán néz ki, sárga lett, és fáj is.

a képen az én körmöm van...

mit csináljak, hogy legalább egy kicsit is szebben nézzen ki, meg hogy nem fájjon??

[link]

[link]



2012. júl. 17. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,sztem ez gombas lett.sarga a vége nem?orvosnak nem mutattad?
2012. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék evvel orvoshoz. Ha halogatod lehet le kell venni még 1x, ha olyan súlyosra hagyod fordulni. Így meg lehet megúszod egy kenőccsel!
2012. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lett gombás (persze az is lehet),de általában az új köröm elszineződik,megvastagszik. Az viszont,hogy fáj is nem normális,menj vissza az orvosodhoz.
2012. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is így nézett ki, nekem leesett. Nyugi hamarosan szebb lesz :) A fájdalom meg normális, mert teljesen érzékeny mindenre, emlékszem egész nyáron zokniban, cipőben voltam, szandálban a szellőre is vísitottam.
2012. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... még meggondolom, hogy mennyek-e orvoshoz vele...

hát remélem, hogy jobb lesz :)

még egyszer köszönöm :)

2012. júl. 18. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én nővéremnek is télen vették le a körmét, és mondták is neki hogy ilyenkor gyakran begombásodhat a köröm.
2012. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit kell ezen meggondolni... Ha már felmerült benned (és mi is javasoljuk), hogy meg kellene mutatni orvosnak, akkor talán úgy is kellene tenni. Legfeljebb azt mondja minden rendben és megnyugodhatsz.


Nem feltétlenül gomba, egyes esetekben így nő vissza a köröm. A fájdalom valameddig normális, de erről pontosabban kellene beszélned orvossal, sebésszel. Az is lehet, hogy meg kell műteni, különben egyre jobban fog fájni. Amennyit így a fotó alapján látni, nem tűnik veszélyesnek, de akkor sem ártana megnézetned. Egyébként is ajánlott lenne a kontroll!

2012. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!