Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész életemben gyógyszert...

Egész életemben gyógyszert kell szednem?

Figyelt kérdés
Januárban volt 1 éve, hogy voltam gyomortükrözésen és megállapították, hogy refluxom van. Azóta gyógyszert szedek. Próbáltam már többször is abbahagyni a szedést, de ha 1(!!!) napig nem veszem be akkor már másnapra rohadtul jön a savam. Mit tehetnék? Nem akarom életem végégig gyógyszerezni magam. Természetesen nem iszom szénsavas üdítőket meg alkoholt sem, nem eszem chipset meg ilyeneket sem. :/ L/19

2012. júl. 17. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Én vérnyomáscsökkentőket és ritmusszabályzót eszem. El kell fogadni! 25/nő
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedd a gyógyszert, ha felírták! Be kell venni, tudom, hogy nem kellemes, de muszáj. Én is refluxos vagyok. ...meg Raynaud-szindrómás és szisztémás sclerosisos, szóval van mire gyógyszert szedni nekem is, de tényleg be kell tartani, ha felírták! Az nagyon jó, ha nem iszol szénsavas üdítőket és nem eszed a chipseket! Én sem fogyasztom ezeket, sőt, a gyümölcsök közül is sok van, amit nem eszem meg, mert nagyon termeli a savat és abból van ugye amúgy is:/

2012. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a korom lemaradt: 20 éves vagyok
2012. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de erre nem jó a salvus víz vagy a lúgos víz? Persze ha már olyan súlyos, hogy gyógyszer kell...
2012. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!