Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség? A képet a...

Ez milyen betegség? A képet a neten találtam. Az egyik ismerősömnek nagyon hasonló kiütés szerű vannak. Elment orvoshoz is, de nem tudták pontosan megállapítani.

Figyelt kérdés

[link]


Azért, ennyire nem nagy felületen van.


2012. júl. 18. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nahát.. beirtam googleba hogy pikkelysömör és a harmadik általad mutatott kép jön be... szóval a képen pikkelysömör látható... de a barátodnak lehet ekcémája is akár
2012. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Én is googleról szedtem, de címet nem néztem.Holnap megy pestre ott állítólag megmondják..
2012. júl. 18. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Pikkelysömör klasszik.
2012. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Psoriasis, azaz pikkelysömör. A neten elég sok mindent olvashatsz róla, így többet nem is írnék.

Talán csak annyit (mert sokan nem tudják), hogy NEM fertőző!


Viszont az ismerősödnek nem biztos, hogy ez van, sok egyéb is okozhatja. A pikkelysömört azért manapság már elég jól tudják diagnosztizálni a bőrgyógyászok. Nem lepne meg, ha neki más állna a háttérben.

2012. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!