Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütések?! SOS!

Kiütések?! SOS!

Figyelt kérdés
Nagyszüleimnél voltam pár napig de haza kellett jönnöm mert megint kijöttek rajtam a kiütések(pedig szedtem allergiagyógyszert). Évek óta szedem ha náluk vagyok mert egyébként viszkető, szúnyogcsípésre hasonlító kiütések lepnek el. Tegnap délután jöttem haza, mikor elindultam kb. még csak 10 volt de mire hazaértem már vagy 15(másfél órás az út). Tegnap már nem vettem be gyógyszert(esténként vettem be nagyszüleimnél) de reggelre egy csomó kijött. Annyira viszketnek és egyre több van. Nem tudom hogy most vegyek megint gyógyszert hátha attól elmúlik(?) vagy csak hagyjam magától(?), esetleg nincs valami otthoni praktika amivel mihamarabb letudnám szárítani?
2012. júl. 18. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanús ez nekem. Szerintem nem allergia, inkább valami fertőző betegség lehet, pl. bárányhimlő vagy hasonló. Tegyél egy látogatást a házidokinál vagy a bőrgyógyásznál, mielőtt vakargatni kezded őket, aztán heges marad.
2012. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, voltál allergológusnél, hogy kitalálják mitől jönnek elő ezek? Maximum egy kálcium pezsgőtablettát igyál rá és menj orvoshoz.
2012. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mamámék erdő mellett laknak és ilyenkor virágzik ott egy fafajta, csak az a baj hogy kb. abból a fafajtából áll az erdő..
2012. júl. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!