Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még sose füveztem, és most az...

Még sose füveztem, és most az egyik ismerősöm tudott nekem szerezni 2 szálat. Abba vajon mennyi lehet? Mert azthiszem kezdőnek 1 gramm kicsit sok.1 szálba mennyit lehet tölteni? Kicsit érdekesen fogalmaztam meg.

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:34
 1/3 anonim válasza:
Na, akkor most fogd meg szépen mind a két szálat törd apró darabokra, és húzd le a wécén! Az első pánik rohamom az első (és egyben utolsó) füves cigim után jelentkezett. Ennek 14 éve.... a 14 év alatt 2* voltam másfél évig tünet mentes, a fennmaradó időben sajnos gyógyszeres kezelés, pszichológus stb. Nem azt mondom, hogy nálad is ez lenne, de ha vissza pörgethetném az időt, biztos, hogy rá sem néztem volna még arra az egy szálra sem :(((
2012. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valaki egyéb válasz?
2012. júl. 20. 21:56
 3/3 Kobold66 válasza:
Azonnal dobd ki! Beláthatatlan következményekkel járhat akár rövid távon is. Örülj neki, hogy eddig különb voltál, mint a "trendi" fiatalok. Nem kevesebb, hanem több vagy náluk.
2012. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!