Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nőgyógyász vérvételre...

A nőgyógyász vérvételre küldött az SZTK laborába, ott azt mondták, hogy a nőgyógyászati ambulanciára érkezik meg majd az eredményem, akkor ezek szerint a nődokimhoz fog visszamenni?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nem mondta mikor menjek vissza, és nem tudom hogy ott külön helyen kell e átvenni az eredményt, vagy benn lesz e a dokinál.

Ha igen, akkor mindenképp időpontot kell kérnem ismét a kartonozóban és ő fogja megmondani az eredményt?

Van három rendelő ott, ha az én dokim rendel, akkor ugyanabban a rendelőben lehet mnidig? És az gáz ha nem ugyanahoz a dokihoz megyek vissza eredményért, aki elküldött laborba?


2009. júl. 14. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell eredményért menned,felküldik a nőgyógyászatra


megmondani bármelyik doki megtudja az eredményt,csak akkor lényeges,hogy melyikhez mész vissza,ha vmi komolyabb bajod van,és esetleg emlékszik rád a doki,de amugy sztem mind1,nekem is volt már ilyen,nincs semmi ha más adja oda a papirodat az eredménnyel

22/L

2009. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom megmondta a nődoki mikor kell visszamenned.Amikor mész vissza ő már tudni fogja az eredményt.
2009. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Másdoik kommentezőnek írnám, hogy nem, nem mondta a odki mikor menjek vissza, gondolom azért, mert nem tudta leőre, hogy zaonnal megcsináltatom e a labort, és h ott mit mnodanak nekem, h mire lesz kész. Csak a doki nevét nem tudom, ezért rmeélem h ő lesz ott. Mert nincs kedvem új dokinak elmagyarázni az egészet. Remélem nem csak odaadja az eredményt, hanem meg is nézi és eldönti h kell e további vizsgálat, vagy kezelés. De az úgyis az weredmánytől függ. Akkor azt mnodják h az ambulancián nem külön kell felvenni az eredményt, mint a labornál, hanem egyenesen a doki adja oda a rendelőbe?

Végülis nála is csak most voltam előszőr, mindegy kihez kerülök, meg nem is bánnám ha valaki normálishoz kerülnék végre. Azért egy papírt adhattak volna, h ki a doki neve, mert main rajta volt azt beszedték.

Meg legalább megvizsgálhatott volna. Meg mi az hogy pco t csak kakor vizsgálják ki meg kezelik, mikor éppen gyereket akarok. Azért nem mindegy nekem h hány havonta vérzek és a többi tünet. Nem szeretnék éveket várni, mire szeretnék végre babát. :( Vagy csak fiatalnak nézek ki nagyon, ezért vesznek semmibe? 23 vagyok de kb 16-18 nak nézek ki.

2009. júl. 14. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
akármelyik dokihoz mész,elfogja mondani az eredméyneket,meg látja az előzményeket is,mert benne van a gépükben
2009. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor ez így megy h a nődokinak a rendszerbe elektronikusan küldik az eredményt, vagy faxon? Akkor nekem előtte sehol máshol nem kell felvennem, hanem egyből ő mondja meg. Oké, akkor mnidegyk ihez kerülök, csak tudjam már az eredményeket :)nem is tudom mi lenne jobb, ha kiderülne hogy van valami, és legalább érteni fogom mitől vannak a tüneteim és kezelni is tudják így, vagy inkább az derüljön ki h nincs baj, de akkor szerintem további vizsgálatra lesz szükség, mert még mnidig homály fedné az okokat.
2009. júl. 15. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat amúgy :)
2009. júl. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!