Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy éve nem aludtam normálisat...

Egy éve nem aludtam normálisat. Mi lehet az oka, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron későn feküdtem le mindig, de iskolaidőszakban mindig este nyolckor-kilenckor ágyban voltam. De csak forgolódtam min. 2 órát mindig. Egy év után még mindig nem tudok rendesen aludni, pedig szoktam előtte tornázni,hogy elfáradjak. Nem használ. Annyira elegem van, a szemeim olyan karikásak,mint egy vénasszonynak :( BÁRMILYEN módszert,ha tudtok az altatón kívül, írjatok légyszi! (lelki gondjaim nincsenek, nem attól nem megy az alvás)
2012. júl. 20. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést,kicsit sokat használtam a 'mindig' szócskát.
2012. júl. 20. 21:43
 2/6 anonim válasza:
100%

A torna az jó ötlet volt !! :))

Hát próbáld ki, hogy nem eszel már alvás előtt 2órával, vagy lefekvés előtt igyál egy pohár teát. Rakjál be valami unalmas filmet :))

De szerintem, ha ez egy ilyen "régóta" tartó probléma, akkor keress fel egy orvost :)

2012. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is igy voltam,csak nem egy evig,amig nem vettem a Müllerbe,B.vit. komplexet,(magasan adagolt,nem tudom jol irtam-e),a 6-dik szemet vettem be,kb.18 orakkor,de mar 21-ota alig tudom nyitva tartani a szemeim,most is,csak epp itt van az öcsem,de mindjart fekszem.Nekem nagyon nagyon jot tesz.
2012. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Általában mindig ötkör-hatkor vacsorázok, és elalvás előtt szoktam inni pár korty vizet, de utána meg pisilnom kell :|

A magyar egészségügyről meg annyit, hogy sajnos a súlyos betegekkel sem foglalkoznak nagyon az orvosok, nemhogy ilyen semmiségnek tekinthető problémával.

B-vitamin komplex? Hm, kipróbálom :-)

2012. júl. 20. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A B. vtaminnak,nagyon nyugtato hatasa van,sokan nem tudjak,erös fizikai/szellemi munka utan,stresszkor a szervezetnek a duplajara van ra szüksege,hianykor külöbözö tünetek jelentkeznek,mint pl. az almatlansag.
2012. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudtam, úgy hallottam idegi bántalmakat okoz a hiánya. Köszi az információt!
2012. júl. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!