Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb levegővételkor,...

Nagyobb levegővételkor, mozgásnál, vagy ha felkelek szúr a bal oldalam a szívem tájékán. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Két gyors kérdés: Egy nagy, mély levegővételnél (pokoli fájdalom mellett ugyan), de elmúlik? Illetve hány éves vagy?
2012. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most épp nem szúr...

Kellett tüsszentenem, de nem mertem, mert nagyon fájt. Mikor később abbamaradt a fájás, már mertem tüsszenteni.

26 éves, nő vagyok.

2012. júl. 21. 14:38
 3/6 A kérdező kommentje:

Pár hónapja is szúrt, akkor beszedtem egy doboz magneb6-ot, persze nem egyszerre, meg igyekeztem többet mozogni, akkor elmúlt.

De megint előjött, most megint elkezdtem magneb6ot szedni...

Ja és pár hete strandolás közben is szúrt, amikor úsztam a hideg vízben.

2012. júl. 21. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmmm. Ha kicsit fiatalabb lennél arra tippelnék, hogy légbuborékok képződnek a tüdődben (nem kell megijedni tőle, a fájdalmon kívül mást nem csinál).

Így viszont javasolnék egy kardiológust!

2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, felkeresek egyet a jövő héten!
2012. júl. 21. 14:45
 6/6 anonim válasza:
Válaszoló, nekem pojtosan az a tünetem, amit az első hozzászólásban írtál. 22/f vagyok. De már régebb óta van ilyen. Nem is foglalkoztam vele, mert abszolút ritkán jön elő fél évente-évemte egyszer, most is csak volt pont az eset után egy kis szabadidőm és rákerestem kicsot. Viszont akkor azt érzem, hogy a semmiből jön egy szúró fájdalom a baloldalaban. Először a szívemre, de aztán inkább a tüdőmre gondoltam. Tudatában vagyok, hogy egy nagyobb levegővétellel elmúlik, és olyankor, nem tudom más szóval írni, kattan egyet. Gondolod, hogy ez a légbuborék keletkezne? De az milyen apropóból? Remélem kapok még megerősítést, vagy valamiféle választ, mert igen látom, hogy régebbi bejegyzés.
2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!