Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet még a végbél...

Mitől vérezhet még a végbél az aranyeren kívűl?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó ideje a wc papíron vér cseppeket véltem felfedezni, amikor elvégzem a nagy dolgomat. Anyukámat megkérdeztem és ő elmondta h milye,n amikor neki aranyere van. Állítólag valami puklinak kéne lennie, de nekem semmi ilyesmi nincs, mégis pár vércsepp szinte mindig van a wc papíron. Mitől lehet még?
2012. júl. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Belső aranyérnél nincs pukli, menj el proktológushoz, ő meg tudja mondani. Ha friss, piros a vér, akkor nagyon valószínű, hogy aranyér. Ha alvadt, akkor komolyabb probléma lehet.
2012. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elég sok betegségek lehet ez a tünete, szerintem rögtön el kell menni orvoshoz, anyukád nem diagnoszta....

lehet ez a tünete bizonyos gyulladásoknak (bár akkor valószínűleg fájna is a hasad) de a polipnak és a ráknak is....szóval én nem szórakoznék, hanem elmennék az orvoshoz

2012. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
belső aranyér, végbélrepedés...
2012. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos most nem tudok dokihoz menni, mert most fog megjönni, de jövőhéten szerintem megyek akkor a sebészetre.

2012. júl. 21. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah amúgy kb. 3 hónapja csak ilyen narancssárgás volt a vér, de most egy két hete erősebb tűzpiros színe lett.
2012. júl. 21. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen vastagbél polip okozta. Mindenképp menj dokihoz. 31F
2012. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megyek mindenképpen, csak eddig azt hittem hogy biztos aranyér és az nem vészes, de most már annyi mindent felsoroltatok, hogy tényleg el fogok menni orvoshoz.
2012. júl. 21. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettőtöknek hasonló problémátok van, akkor nem ártana a dokin kívül még az étkezési szokások területén körülnézni. Laza kaják, sok folyadék, rendszeres érkezés, stb.
2012. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!