Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbél tályog feltárása után...

Végbél tályog feltárása után mennyi ideig tarthat a gyógyulás, irodában ülőmunkát végzek, nem tudom mikor mehetnék dolgozni? Volt valaki, aki így dolgozott utána? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Kérem, csak normális, korrekt, és nem rosszindulatú válaszokat írjanak.

Ma már azt mondta az orvosom, hogy szépen gyógyul, nem kell tisztítania. Azt is mondta, lehet, h később sipoly is ki alakulhat, és műteni kell majd.Félek, hogy addig nehogy kiújuljon megint a gyulladás.



2012. júl. 20. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem kb szűk hónap kellett, amíg teljesen begyógyult. ugyan úgy éltem az életem, azzal a különbséggel, hogy 2-3 naponta visszajártam a sebészetre sebkezelésre és kötözésre. lehet kapni olyan párnát, amit az aranyeresek használnak, hogy ne fájjon, ha ülnek. az orvosnak igaza van, később ha újból kialakul, akkor műtét, de az se egy komoly dolog. nekem lassan 2 éve volt ilyenem és még nem kellett megműteni, mert olyan jól kikezelt a doki, viszont néha érzem, hogy kidudorodik és fáj, de elmúlik hamar.
2012. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megnyugtató hallani. Sajnos félek attól , h megint ki fog újulni, mivel még ott van az a kis "zsákocska", amiben a genny volt. Azt mondta az orvos, h kialakulhat sipoly is később. Hétfőn megyek még vissza, azt mondta a doktor, hogy akkor megbeszéljük a továbbiakat, de elvileg szépen gyógyul, ma már nem tisztította ki. Csüt. este végezte a beavatkozást. Oda kell figyelnem a tisztán tartására. Ülőfürdőt javasolt, Neomagnol tablettásat. Igen néztem már az ülőpárnát is, mivel kedden szeretnék már dolgozni menni, és sajnos a munkaidőm nagy részében ülnöm kell az irodában. Nagy gondom, h ott hogyan tudom majd a tisztálkodást elvégezni.
2012. júl. 20. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
ha teheted mozogj(szabadidődben). munkaidőben kb félóránként, óránként egy öt-tíz percre. a sok ülés is kiválthatta.
2012. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello! Nekem alapból volt sipolyom, fél éve műtöttek, de sajnos a mai napig nem múlt el a seb. Nem tudom, normális-e, de az igénybevétel miatt elég lassan gyógyul.
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!