Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap kipróbáltam életembe...

Tegnap kipróbáltam életembe elöször a füves cigit! (Már ittas állapotban) Nem voltam rosszul tőle meg semmi egyéb csak az állítólagos szokásos jó kedv röhögést tapasztaltam. Milyen mellékhatások lehetnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Mikor haza jöttem első dolgom az volt hogy eszek aztán már leis feküdtem! De azóta viszont elég rossz passzban vagyok, és nemtudom h összeköthető e vele de az egyik orromon alig kapok levegőt! Tapasztalatok, vélemények? 21/F

2012. júl. 21. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj:)
2012. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 default. válasza:

a levegő probléma nem hiszem, hogy attól van, legalábbis nem közvetlenül.

de ha rossz kedved van vagy fáradékony vagy, az igen.

egyszer kipróbáltad, oké. hagyd meg ezt másnak. ne erőltesd!

2012. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad és semmi gáz nem lesz!
2012. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2012. szept. 1. 11:40
 5/6 anonim válasza:
A fűtől nemlessz semmi bajod ha rosszul vagy másnap az csak az alkohol lehet! Furán hangzik de a fű jóval egézségesebb mint az alkohol! :)
2012. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
A rossz passz lehet a fűtől, mert a "füves másnaposság" az ilyen, hogy nyomott vagy, nem tudsz rendesen odafigyelni semmire, és ilyen semmilyen kedved van.
2012. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!