Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy műtétem lesz. Félek...

Anyajegy műtétem lesz. Félek tőle. Van valamilyen módszer arra, hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés

Tavaly már átestem egyen (tényleg nem nagy ügy az egész), de a legrosszabb az volt, hogy rosszul lettem műtét közben (hányinger, hidegverejtékezés). Ez tuti a nagy izgalomtól volt, vérvétel után is mindig kifekszem, a kórháztól is irtózom. Fejben kéne rendbe tenni a dolgokat, de amikor ott vagyok úgy ver a szívem, hogy majd kiugrik. A nyugtató teák hatásosak, vagy van valami módszer amivel el tudnám terelni a gondolataimat?


Ha pl. csokit eszek műtét előtt, vagy valami cukrosat kevesebb az esélyem az ájulásra?


2012. júl. 21. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mert ájulás attól van, hogy leesik a vércukorszint. Semmiképpen ne éhgyomorra menj, és vizet is igyál előtte.
2012. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2012. júl. 22. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Húha,mintha engem írtál volna le.Vérvételkor mindig kiájulok."Volt szerencsém" átesni anyajegy eltávolításon.Előtte leírhatatlanul ideges voltam.Műtét közbe meg szóltam,hogy nyissanak már meg valami ablakot,mert hányingerem van meg ilyesmi. :D (Február eleje):).

Másodjára már úgy mentem oda,hogy na nem égetem magam,nem görcsölök rá(ettem-ittam előtte).Gondolj majd arra,hogy 10 perc az egész,annyit túlélsz.És gondolj szép dolgokra,lélegezz nagyokat.

Sok szerencsét!

2012. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, kipróbálom majd, így remélem megúszom a rosszullétet. :)
2012. júl. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!