Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap kipróbáltam életembe...

Tegnap kipróbáltam életembe elöször a füves cigit! (Már ittas állapotban) Nem voltam rosszul tőle meg semmi egyéb csak az állítólagos szokásos jó kedv röhögést tapasztaltam. Milyen mellékhatások lehetnek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Mikor haza jöttem első dolgom az volt hogy eszek aztán már leis feküdtem! De azóta viszont elég rossz passzban vagyok, és nemtudom h összeköthető e vele de az egyik orromon alig kapok levegőt! Tapasztalatok, vélemények? 19/F

2012. júl. 22. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bio vagy rendes fű volt?
2012. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendes!
2012. júl. 22. 14:06
 3/13 anonim ***** válasza:
2 orrod van? a joint előtt is annyi volt? :D
2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, és semmi negatív mellékhatása nem lesz. Egyszerűen csak másnapos vagy a piától és a cigitől. Holnapra kutya bajod. Persze nem kell rászokni...
2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Istenkém fogjátok már föl hogy nincs olyan hogy bio fű...

Bio = természetes

Ezeknek a dizájnerdrognak nevezett fű utánzatok hatóanyagának meg köze nincs a természethez, szintetikus szutyok az összes.


Ha annyira rá akarjátok aggatni erre a fű jelzőt (ami megint csak helytelen, mert a fű a marihuána megnevezése, ezek a szintetikus füstölni valóknak pedig semmi köze hozzá)akkor használjátok mondjuk a "szintetikus fű" kifejezést.

2012. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem. bungitól nem leszel másnapos, legalábbis nem ennyitől
2012. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!
2012. júl. 22. 20:23
 8/13 an00nym ***** válasza:

ittas állapotban nem érdemes füvezni, rosszul fedik egymás hatását

a kenderben több hányinger csillapító anyag is van, ezért ha túl sokat iszol és rászívsz könnyebben kerülhetsz detoxikálóba vagy egyébb jó helyre


ezen kívül más említésre méltó mellékhatása nincs

2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolső: Igen ezt hallottam már hogy a kettő eggyütt nem ajánlott! Főleg hogy így elsőre én nem is nagyon tudtam most megállapitani a hatását mert már elötte is igen jó állapotban voltam(eléggé bevoltam rúgva) és ez az egész spontán jött, bár talán ennyire nem röhögtem a szívás elött! Te/ti mennyire vagytok gyakorlottak benne?
2012. júl. 22. 22:46
 10/13 Ilyent ***** válasza:

Én ma reggel próbáltam ki.

De ugyan azt érzem mint minden reggel.

2012. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!