Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősorban orvosoktól kérdezem...

Elsősorban orvosoktól kérdezem, hogy hol találnék neten hasznos orvosi cikkeket, amiből tanulni tudnék? 2. évet végeztem az orvosi karon és szeretném magam magánúton is képezni amennyire lehetséges

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre elég lesz a hátralévő 4 év. Amennyiben szeretnél néhány orvosi könyvet, a neten fogsz találni. Szerintem inkább nyelvtanulással kössed le a fölös energiáid, annak később hasznát veheted.

Ui: melyik egyetemen vagy?

Üdv!

2012. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemi könyvtárban több ezer könyvet találsz. De az orvosi lapokat is le tudod tölteni a könyvtárból...
2012. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, tudom. inkább arra lennék kiváncsi, hogy milyen könyvek lennének azok, amiket meg is értenék...
2012. júl. 24. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a másodikat végezted orvosin, akkor meg kellene értened a dolgokat.
2012. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!