Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pánikbetegség orvosi kezelés...

A pánikbetegség orvosi kezelést igényel. De mi van akkor, ha a pánikbeteg pont az orvosoktól pánikol?

Figyelt kérdés
2007. okt. 16. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nagyon jó kérdés. Én is pánikbeteg voltam. 1o évig jártam dokihoz és elegem lett abból, hogy csak gyógyszert irtak fel és ezzel el voltam intézve. Igy az orvosokról természetgyógyászra váltottam l,5 éve kineziológushoz járok. Ma már nem szedek gyógyszert.
2007. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

én pont így vagyok ezzel, lassan 5 éve!

s elmenni sem tudok az orvoshoz, pontosabban kimenni itthonról! a szociális osztályon azt mondták fáradjak be hozzájuk stb... nem találtam megoldást, mindenhol a bürokráciába ütközöm, s az illetékesek széttárják a kezüket, hogy sajnos ez így van.

az orvos pedig azt mondta, hogy menjek be hozzá...

no, köszönöm. bemegyek, de akkor pontosan miért is?

2007. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

énis nagyon rettegek az orvosktól pánikolok és pánik beteg vagyok igen

de a pszihológustól kineziológustól nem félek mert ott csak beszélgetek meg hasonlók, nem végeznek rajtam fájdalmas vizsgálatokat, nem műtenek meg, nem adnak inekciót

de persze ha megyek egy egészséges drukk van bennem is

2009. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!