Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkalmi epilepsziás rohamok...

Az alkalmi epilepsziás rohamokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy hogy inkább tünetek nem olyan nagy rohamok. szóval hogyan lehet azt diagnosztizálni, mert lehet hogy nekem az van? És van e rá gyógyszer? elég zavaró

2012. júl. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, ideggyógyászatra kell menni.

Valószínű kell oda háziorvosi beutaló.


Meg mehetsz kineziológushoz, Hellinger-terápiára, Deekshára, reikimesterhez, stb.; meggyógyíthatják Neked, és akkor nem kell gyógyszert szedni.

2012. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már régóta van. Voltam kineziológusnál, hát az elég megalázó volt. A pszichiáterem azt mondja hogy valószínűleg nem vagyok beteg, de a háziorvosom is velvetette az epilepsziát szóval szerintem komolyan van valami (EEG negatív lett)
2012. júl. 22. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A kineziologus hogyhogy megalázó volt?
2012. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát... ahoz ott kellet volna lenned hogy megértsd, az a lényeg hogy egy percigsem hittem el ott hogy ő valamiben tudna segíteni. nem is ezzel a problémával foglalkozott.
2012. júl. 23. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
És ebben mi a megalázó Neked?
2012. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az hogy úgy mentem oda mint egy pszichiáterhez, hogy majd beszélgetünk előtte aztán majd lesz valami, erre elkezdett ott hókuszpókozni a kezemmel és mondot mindenfélét az életemmel kapcsolatban ami nem érdekel egyáltalán, nem is nagyon tudtam odafigyelni, pedig természetesen akartam, először én akartam elmenni hozzá.
2012. júl. 23. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!