Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fülem a fülhallgat...

Miért fáj a fülem a fülhallgatótól?

Figyelt kérdés
Fülészeten mondták, hogy ne használjak fülhallgatót, de nem érdekelt, mert először semmi baja nem volt a fülemnek, csak mostanában fáj, és olyan, mintha egy kis seb lenne a belsejében. Lehet valami köze ehhez annak, hogy csak az egyik fülembe szoktam beletenni azt a kis bigyót?

2012. júl. 23. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fájhat, de ha a fülészeten azt mondták ne használj fülhallgatót, miért nem hallgattál rájuk?
2012. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ezt konkrétan fülhallgató okozza,inkább csak fokozza.Mindenesetre az agybamenős nem ajánlott én sem használok olyat.A megoldás egy jó füles,abban max kicsit megizzad a füled.
2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne tedd olyan mélyre a fülhallgatót, attól nekem is fájni szokott. És próbálj meg kevesebb zenét hallgatni, vagy használj másmilyen fülhallgatót (a régi típusú nagyot, amit nem kell füledbe tenni, hanem csak a külső fülkagylóra).

De ha a fülészeten azt mondták, hogy ne használd, akkor inkább hanyagold el, biztosan van valami oka, amiért ezt mondták.

2012. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom azért mondták, mert "egy füllel születtem". Majd a másik fajtát, amit mondtatok, kipróbálom, a fülhallgató meg repül a kukába. :D
2012. júl. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!