Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, nem iszom,...

DrTyler kérdése:

22 éves vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom . Sportolok, és amennyire tehetem egészségesen étkezem. Fél éve megállás nélkül, folyamatosan zúg, búg, sípol, a jobb fülem, és olyan mintha be lenne dugulva, és ez idáig nem?

Figyelt kérdés
sikerült, elmúlasztani a tüneteket. Hátha van v, alaki, akinek volt már hasonló problémája és t, udna segíteni, akár valami gyogyszertári fülcsep ajánlásával, esetleg alternatív gyógymóddal, nagyon megköszönöm : )?

2012. júl. 11. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem bevan gyulladva,menj el fülészetre és ők kimossák:)
2012. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Parafin olajat kell venni és azt csöpögtetni bele, az feloldja a fülzsírt. Utána próbálhatod kimosni tusolóval, de nem minden esetben hatásos a legjobb ha egy fül-orr-gégészt kérsz meg, hogy mossa ki. Fülpiszkát viszont ne használj, mert az inkább csak befelé nyomja.
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt az hiszem úgy hívják, fül-orr-gégészet?
2012. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet , hogy nem fáj, és allítólag az orvos semmi féle fülzsírtöbletet nem látott benne ami indokolná a tüneteket, sérülni se sérülhetett meg fizikálisan , mert arról tudnék : ) a parafin olajat azt biztos kipróbálom .. esetleg valami fülcsepp nincs ami segíthet ? és köszönöm mindenkinek aki megtisztelt a véleményével..
2012. júl. 11. 22:55
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon keveset hallok ráá kb 10-20% magashangokat egész jól, de (arra érzékeny is) mélyet ,nagyon gyengén.
2012. júl. 11. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha befogod az orrod és úgy próbálod fújni a levegőt, akkor közben mit érzel a füledben? Történik valami?
2012. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kinyomódik adobhártyám ,érzésre majdnem ugyan azt érzem mindkettő fülemben, annyi ,hogy a jobból sipoló hangot hallok, míg a másikból semmit ,olyankor. de nem ereszt és nem tudok kifújni rajta... sőt a napokban ,volt olyan hogy ,ugyan a fülemben nem volt semmi (fizikailag) ,nem fürödtem ,nem folyt bele semmi, és erősseb hangoknál amik meg tudták mozgatni a jobb dobhártyámat , azt hallottam mint amikor a hab pattog fürdés után a fülemben vagy 1-1,5
2012. júl. 12. 10:57
 8/10 A kérdező kommentje:
napig, és ha bele nyultam ujjammal ,ugyan csak mintha hab pattogna valahol , ilyet még soha nem tapasztaltam és nagyon fura volt ,lehet hogy a belső fülemben van valami???
2012. júl. 12. 10:59
 9/10 Farkas Rudolf válasza:

Nekem már 2 hónapja zúg mind a két fülem és még belül a fejem is, ez attól a naptól tart amióta beleugrottam a vizbe...., a zúgást akkor hallom igazán erőssen amikor lefekszem aludni és a fülemet betakarom párnával, vagy mikor bemegyek egy zárt kis méretű szobába vagy terembe. Ha kimegyek a szabadba a zugást nem veszem észre,fül orr gégésznél, neurológusnál jártam, vizsgálatok stb, még csak a fej CT maradt, de azt monták a dokik hogy agy daganatra nem kell gyanakodni, valamilyen ér vagy ideg, vagy a belső fülben történt valami. Amúgy a hallásvizsgálaton megállapitották hogy normálisan hallok....ss, A fül, fejzúgás latin neve Tinnitus, és sok esetben maradandó de lehet enyhiteni és különben meg is lehet szokni, 500.0000 ember él vele ezen a bolygón....

egyébként minden féleképp az ember vizsgáltassa át magát, de a mű tabletták sok esetben fokozhatják a fül, fej zúgást, sokkal inkább a természetes gyógyszerek jók erre....

2012. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a 9-es írt. A fülzúgás vérellátási zavar miatt van. Füldokival folyamatosan konzultálni.
2013. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!