Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forró gőzzel szétégettem az...

Forró gőzzel szétégettem az orromban a nyálkahártyát, és a szemem. Jegelésen kívül mit tehetek? Lélegezni már csak szájon át tudok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sürgösen dokihoz menni. mikor valaki megég nem is a külsö égés a legveszélyesebb hanem a belélegzett forro levegö ami felégeti a légcsövet, orrot tüdöt. ha a tüdöd is megéget (amit most még lehet nem is érzel) akkor egyketöre tüdö gyulladást kapsz, a tüdöd bevizesedik, rosszabb esetben megfulladsz. szóval menj csak el dokihoz.
2008. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan súlyos a helyzet, mint ahogy az előttem szóló feltételezi, akkor a sérült orrnyálkahártya kezelésére vehetsz a patikában egy orrcseppet, a neve: COLDASTOP. Ez A és E vitamint tartalmaz, orrnyálkahártya-regeneráló készítmény, recept nélkül is kapható.
2008. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!