Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában nem tudok aludni?

Mostanában nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
9 kor már fekszem, de még éjfélkor sem tudok elaludni. Az ágyam kényelmetlen, pedig nyár előtt még tök jó volt. Mostanában kedvem sincs semmihez, nyár óta. Mitől lehet ez?

2012. júl. 24. 11:08
 1/3 anonim válasza:

bocsi még(!) nem tudom a választ! én is ezzel a problémával küzdök, csak én 11körül szoktam feküdni de még hajnali 3kor se tudok elaludni. mindig amikor már majdnem aludnék jön egy kib*szott kocsi, vagy egy macska kezd el nyávogni, esetleg a szomszédok kutyái találják érdekesnek a Hold fázisokat....

most találtam egy érdekes cikket, kicsit beleolvasok és ha találtam megoldást írok :)

2012. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Estére kiszellőztetni nagyon, (mostanság éjszaka is ) 22/h hamarabb nem lefeküdni, este inni citromfűlevél teát, (írhatnám nyugtató fürdőt venni) Az olvasás állítólag nagyon jó álmosít, időnként változtatni kell az ágynak a helyét, legjobb nyugtató a rugós matracos ágy. Vacsorára csak könnyű kaja, gyümölcs stb... ( de téged inkább valami bánt, valami miatt zaklatott vagy, a problémádat meg kell oldani nappal, mert át mész de-pisbe)
2012. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszért! Megy a pacsi. Remek ötletek vannak benne, még a zárójeles részben is igazad van, már lehet hogy kicsit az vagyok.
2012. júl. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!