Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Combcsonttörés + jegelés =...

C0r3 kérdése:

Combcsonttörés + jegelés = Felfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég csúnyán eltörtem a combcsontom. Hogy miért azt ne is kérdezzétek, az egész egy nagy hülyeség miatt történt meg.

Mivel piszkosul fájt és egyfolytában remegtem, seblázam volt, ezért elkezdtem jegelni. Ezáltal már nem remegtem és a lázam is lement egy picit. Viszont észrevettem,hogy a hólyagom elkezdett fájni. Tapintás által vettem észre, ugye eddig teljesen normális volt. Az lehet ,hogy felfáztam a sok jegelés miatt? Ha igen ,akkor mivel tudnám kezelni? Köszönöm a válaszokat előre is.

További jó olvasgatást!



#jég #felfázás #fázás #comb #jegelés #csombcsont #felfáz #felfázik
2012. júl. 24. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakrabban pisilsz a szokottnál? Fáj, amikor pisilsz? Sötét színű a pisid? Ha ezekre igen a válasz, akkor esélyes, hogy felfáztál. Egy liter vízbe tegyél egy evőkanál cickafark teafüvet, és forrald fel. Hagyd, hogy langyosra hűljön, aztán tedd az alhasadra a borogatást, és hagyd ott, amíg teljesen ki nem hűl.
2012. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!