Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz jegelés? Mennyi idő...

Herpesz jegelés? Mennyi idő után lappad le?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Elég szépen kicsattant a szám...ugye fel is van jól dagadva... :( ....Úgy utálom...

Holnap meg megyek vizsgázni (de nem a vizsga stressz miatt jött ki)....ha jegelem,akkor holnapra legalább lelappad???A hólyagos része nem érdekel,mert tapasszal lefedem...de így a dagadás látszik.

Köszi előre is a válaszokat.


2011. jún. 15. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A herpeszt vírusfertőzés okozza, ezért csak gyógyszertől fog elmúlni. ez nem hematoma, hogy jegelni kelljen, hanem seb. Még el is fertőződhet. Próbáltad Betadinnal? Esetleg tetran sebhintőpor (csak ne nyeld le).A vizsga előtt ragaszd le, aztán irány az orvos.
2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tetran kenőcsöm van.... :(..

Ezzel szerintem nem kell dokihoz menni,mert elmúlik magától majd.

Szerintem a menszesz miatt jött ki...Szokott kijönni sajnos.

2011. jún. 15. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A legáltalánosabb a herpes simplex ertőzés-kompatibilis szájon és nemi szerveken...a szervezet "nem felejti el" azaz immunrendszer legyengülése esetén (pl. ez lehet a mensesed is), vagy pl. nagy melegbewn , ismételt fertőzésnl egyszerűen kiújul. Muszáj szedned rá gyógyszert, mert ezzel csökkented a kiújulás kockázatát. Sokan félvállról veszik és bedőlnek a patikai reklámoknak. Az tüneti kezelés. (pl hogy szép legyél a vizsgán) Betadin kenőcs? az jó lesz.Átmenetileg.
2011. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én herpach-ot használok, próbáld ki. ez egy feloldódó tapasz, amiben hatóanyag is van. úh hamar meggyógyítja.
2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!