Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ilyen biorezonanciás...

Az ilyen biorezonanciás karkötő tényleg használ?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy barátomtól egy ilyen karkötőt, állítólag feltölt energiával, jobb közérzetet biztosít, ami nekem jót is tenne, de nincs tapasztalatom, hogy ez tényleg használ, vagy csak ügyes átverés? Belinkelem:

[link]

Használt már valaki ilyet vagy ehhez hasonlót? Mik a tapasztalatok? Én kicsit mintha "jobb kondiban" lennék, de lehet csak beképzelem. Állítólag híres sportolók is használják, képeket is láttam, hát nem tudom.


2012. júl. 26. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aham, állíólag... Ezek szerint te nem hallottad, mekkora botrány volt gyártónál - amiről mindenki más koppintott -, mikor kiderült, hogy kamu az egész.
2012. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham, hát igen ettől tartottam, az előbb utána is olvastam, tényleg maga a gyártó válalta, hogy sz@rt sem ér a terméke. Azért felponoztalak! :)
2012. júl. 26. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a hitnek gyógyítő ereje van, így működhet ez a karkötő is. :-)))))
2012. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez látod igaz! :D
2012. júl. 26. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!