Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma vettem észre, hogy pisilés...

Ma vettem észre, hogy pisilés közben a vizeletem elég meleg már majdnem hogy fáj. Annyira meleg. Mitől lehet? 18/L Nem tudom, hogy ez mennyire lehet fontos, de 3 napja nagyon fáj bal oldalt a vesémnél. :S a kettőnek köze van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Miért van ez?
2012. júl. 27. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felfáztál. Ülj bele egy nagy kád forró vízbe,és tegyél bele egy vagy két marék sót. Vagy egyszerűbb, ha gyorsan elmész egy orvoshoz.
2012. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,én is a felfázásra gondoltam:S csak nem tudom,hogy konkrétan mik lehetnek a jelei annak,ha felfáztam..mert még nem volt benne részem(legalábbis szerintem) :) köszönöm a válaszod!!^^
2012. júl. 27. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Például olyan jelei vannak, hogy gyakori pisilés, sötét színű pisi, fáj, hogyha pisilsz. Ezekből már meg lehet állapítani. És nincs mit, máskor is.
2012. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem felfáztam,a sötét színű pisin kívül minden megvan..:S köszönöm szépen:)
2012. júl. 27. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást neked, és még egyszer nincs mit. : )
2012. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a vesegyulladas egyik alaptunete. Leggyakrabban a vese vizeletkiszuresevel van gond, ezert a filralas soran nem csak a primaris vizelet valasztodik ki,hanem annal tobb is..Ezert jelenik meg a vizeletben a ver,ami kisebb nagyobb fajdalommal jar..Ajanlanek egyhetes Antibiotikum kurat..
2013. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!