Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van itt orvos, tudna...

Ha van itt orvos, tudna valamit mondani a bőrproblémámra?

Figyelt kérdés
Két napja olyan kiütések jöttek a hasamon, mellkasomon, nyakamon, mint a himlő, apró piros pöttyök, pici hólyagok, ha végigsimítom rücskös. Nincs lázam, nincs más panaszom. Voltam orvosnál, megnézte a torkomat, és adott vírus ellen Lendin nevű gyógyszert, de semmi hatását nem vettem észre. Sőt, még több pötty van. Nem merek sehová menni, nehogy átadjam másnak, ha fertőz. Valahol olvastam hogy Lyme kór esetén is előjöhetnek pöttyök. Szokott lenni kullancs csípésem, van erre esély? Vagy valami más a gond?
2012. júl. 27. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak allergiás csalánkiütés.
2012. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is viszket, és különállóak a pöttyök
2012. júl. 27. 18:25
 3/3 anonim válasza:
Talán csak a bőröd allergiás reakciója valamire, talán a gyógyszer amit az orvos felírt okozhatta a többi kiütés előjöttét, menj el allergia vizsgálatra, vagy keress fel egy bőrgyógyászt. :)
2012. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!