Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ezzel? Már az...

Mit csináljak ezzel? Már az orvos sem tud mit mondani rá.

Figyelt kérdés

Nagyon erős a menstruációm. Ma jött meg reggel, fél óra múlva már teljesen át voltam ázva (éjszakai betét plusz ob super plus). Teljesen idegroncs vagyok ilyenkor mert mindíg azt nézem, hogy jön-e valaki mögöttem nehogy át legyek ázva. Voltam már orvosnál is felírt fogamzás gátlót attól csak erősebb lett, elvégzett állítása szerint minden vizsgálatot, hogy megtudja, hogy van-e külön bajom, vagy csak ilyen vagyok. Nem talált semmit a vasam is rendben van. Általában 7-8-9 napos szokott lenni és még az utolsó napon is nagyon erős. Ilyenkor már az ágyból is alig merek felkelni. Most az a szerencsém, hogy szabadságon vagyok 2hétig tehát ezt az időszakot át tudom valahogy vészelni, viszont félek, hogy annyi vér távozik a szervezetemből, hogy vérszegény leszek. Gyakran szoktam az ilyen időszakban szédülni is, tehát félek nehogy egyszer elájuljak az utcán vagy épp itthon és beverem a fejem vagy bármi más testrészemet. Már próbáltam a pelenkát is, de az is csak 2 órát bír ki.

Teljesen el vagyok keseredve mert erre a hétre terveztem nyaralást, de így megvalósíthatatlan.

Tudtok esetleg valamit amitől hamarabb elmúlik, vagy ha nem is lényegesen, de kevesebb legyen a vérzésem?

Előre is köszönöm a válaszokat.22/N


2011. jún. 27. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el egy másik dokihoz is. Csak 1 gyógyszert próbált ki? Mert többet kellett volna.
2011. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre máskor valahol olvastam a cickafark teát, egy próbát biztosan megér. Egy héttel előbb el kell kezdeni inni napi háromszor.

De nem tudom, hogy tényleg hat-e.

2011. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen keress egy másik orvost!! Addig is, kérdezd meg a fokuszbanano.hu oldalon a Nyitray nevű dokit, én többször kérdeztem már tőle, mindig használható válaszokat adott. (Több doki is van ott, de nekem eddig ő segített legtöbbet.)
2011. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám és nekem a fogamzásgátló segített.Volinát szedek.22 éves vagyok.
2011. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:

Szia! Próbáltad már a hüvelytölcsért? Erős menzeszre igen jó, mert benntartja a vért, és nem ázol át.

Ha időnként szédülsz, akkor valszeg nagyon kivérzel egy-egy mensi idején, ezért én a helyedben szednék vasat, és folsavat is. A C vitamin se fog ártani.

És igen, keress egy másik dokit!!!!!

2011. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!