Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne rágjam a...

Mit tegyek, hogy ne rágjam a körmömet? További infó lent!

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok. Nem szeretném rágni a körmömet. Mit tegyek. Már tettem fel levehetős műkörmöt, de azt is rágtam. Kérlek segítsetek! Köszi! :S

2012. júl. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak koromragas elleni, nagyon rossz izu atlatszo lakkok. en egyszer veletlemul vettem, azt hittem, fedolakk..ha ilyet hasznalsz, semmi olyat nem fogsz megenni, ami kapcsolatba kerult a kezeddel, igy a kormodet sem. DM, Muller, Rossmann, ilyen helyeken keresdd! (:
2012. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Derítsd ki az okot, miért szorongasz?

Kövér vagy, sovány vagy, válnak a szüleid, nem megy a tanulás, nincsen fiúd, van fiúd, stb. Ha rájössz, és megoldod a problémádat, a körömrágást is el fogod tudni hagyni...

2012. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nálam sajnos nem vált be a rágás elleni lakk, akkor is legrágtam...
2012. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezt sosem értettem.. minek kell rágni?:) Ha ideges vagyok max rosszakra gondolok, mérgelődök magamnak, de nem rágdosom magamat...
2012. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van aki nem azért rágja, mert ideges! Én sem azért rágom! Puszta unalomból szokik rá az ember, aztán mikor észre veszi ,és le akar szokni meg már szokássá vált. Mondjuk én azt szoktam csinálni ,hogy körülbelül egy óráig csinálom a körmöm ,hogy szép legyen, (reszelés,lakk,festék,stb...) és olyankor nem rágom le, mert sajnálom...:D Próbáld ki talán neked is beválik.:)
2012. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nekem furcsa, sosem fogom megérteni..:) Nekem régen voltak hülye szokásaim, már szóltak, hogy ne csináljam, aztán mikor elkezdtem csinálni, belegondoltam, hogy már szóltak érte, és hirtelen abbahagytam , csak arra koncentráltam, és már le is szoktam róla..:) Bár nem mindenkinek erős, az akarata:)
2012. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!