Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy evés...

Miért mondják, hogy evés közben nem egészséges inni? Főleg ebédre halottam.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha iszol nem szívódnak fel a tápanyagok,csak átmegy rajtad az étel..,egyszóval egészségtelen.
2012. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felhígul az étel, lassabban tudod megemészteni, és hamarabb el is telsz; DE az sokkal károsabb, ha nem iszol, amikor szomjas vagy. Szerintem azok hajtogatják ezt állandóan, akik megsértődnek, ha nem zabálod fel egyszerre, lélegzetvételnyi szünet nélkül az általuk készített fél disznót... Vannak, akiknek nem elég erős a nyáltermelésük ahhoz, hogy könnyen tudjanak rágni, nekik kínszenvedés, ha nem ihatnak evés közben.
2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én általában szomjas szoktam lenni evés közben. Nem csak úgy iszok, rendesen kívánom a vizet...
2012. júl. 30. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem evés előtt létfontosságú, hogy odakészítsek egy pohár folyadékot. Még a leves után is iszok..nem csak vizet, kólát, teát bármit
2012. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hígulnak az emésztő enzimek, emiatt nehezebben emészt a gyomor.
2013. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!