Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még 18 órakor ittam házipálink...

Még 18 órakor ittam házipálinkát meg rumot. Így vehetek be gyógyszert? Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

a pálinkából csak 1 kupicával ittam :D viszont elég erős volt... meg is fájdult tőle a fejem.

Rumból meg kb 4-5 kortyot.


Vérnyomáscsökkentőt szedek,szívbeteg vagyok.(nem súlyos)

Bekéne vennem csak anyám azt mondta bajom lehet tőle ha gyógyszerre iszom...



2012. júl. 29. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"Bekéne vennem csak anyám azt mondta bajom lehet tőle ha gyógyszerre iszom..."


Pont fordítva: ivásra gyógyszerezel!

Nyugi nem lesz semmi bajod tőle, én egy marékkal szedek az infarktus után, de néha beugrik egy-egy kerti parti így nyáron, amikor lecsúszik néhány pálesz meg sör, de nem szoktam érezni semmi különöset miután beveszem a gyógyszereket!

(Tritace, Concor, stb...)

2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ittam már gyógyszerre(igaz nem vérnyomás csökkentő) és semmi nem volt, pedig fel kellett volna erősítenie a mellékhatásokat.. nálam, amikor iszom és beveszem a gyógyszerem általában eltelik a kettő közt 8-9 óra is, ha bulizni megyek. de volt olyan, hogy csak pár óra telt el a kettő közt és akkor se volt semmi. ha tudsz várni még egy órát és jó lesz a közérzeted akkor beveheted a gyógyszered is. igazából te döntesz.
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) na megyek is,beveszem ;)
2012. júl. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!