Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha estére csak úgy bedagad a...

Ha estére csak úgy bedagad a bokám mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Ma nem tudtam dolgozni menni,mert fájt a bokám és este be is volt dagadva. Elmentem a balesetire és azt mondát meghúzódott a röntgen nem mutatott semmit.

Voltaren kenőcsel kenem és voltaren tablettát szedek.De ha holnap nem megyek dolgozni akkor már nem is kell,mert kirúg a főnököm. Holnapra van esély ,hogy csillapodik ez a duzzanat?

Azért a lábam sem szeretném szét cseszni. Ja rudim,hogy pihennem kellene,de muszáj mennem. :(



2012. júl. 31. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem rudim,,,hanem ****tudom :D
2012. júl. 31. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy holnapra elmúlik. Az ilyennek kell pár nap, amikor fekszel/ülsz, de a lábad fel van polcolva és pihen.

Sajnálom, hogy ilyen főnököd van.

Ha próbaidős vagy, akkor megteheti, de ha nem vagy próbaidős, nem rúghat ki így, mert azonnal mész a munkaügyi bíróságra, és meg is nyered a pert.

2012. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos meg teszi,,mert feketén dolgozok neki.Ráadásul 12 -16 órába naponta és kapok heti 20 000 Fz-ot ami lényegesen alacsonyabb mint amiét meg dolgozom(nehéz fizikai munka). De mégis muszáj,mert van 2 gyerekem és ha nem keresek semmit nagy lesz a baj.A gyerekek ikrek és 7 hónaposak. Ráadásul nem tudtuk,hogy iker lesz,és mindenből egy van baba kocsi, kis ágy ilyenek,

Viszont még én csak 24 éves vagyok ezért talán nem lesz komolyabb baj.Most félpócólt lábbal pihenek ,jegelem kenegetem.

2012. júl. 31. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!