Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hkm-ként több energiám...

24 hkm-ként több energiám van, mint valaha, egész nap pörgök! Estére viszont úgy bedagad a lábam, hogy félelmetes! Ez nem igazság! Más is van így?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális, majd nem lesz ez így :) A pörgés mellett azért pihenj is, illetve rengeteg folyadékot igyál, akkor is ha nem kell + kerüld a sót, mert az megtartja a vizet.
2011. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsém, hogy amúgy sem vagyok oda a sóért, viszont "nagyivóként":D sokat iszom, és csak a sima vizet szeretem + a teát.

De napközben nem tudok leülni pihenni -kivétel mikor ugye itt pötyögök:) Azt is mondták már, hogy aludjak napközben, de nekem ez nem megy, hisz ezernyi dolgom van még:))

Esténként a férjem megmasszírozza a talpikáimat, van ilyen hűsítő zselé, az nagyon jólesik, de ennyi.

Nem tudom, mit tehetnék még, hogy ne ijedjek meg a lábamtól este...

2011. márc. 24. 09:05
 3/3 Nikolett0404 válasza:

Szia ezzel sajnos én is ugyanígy vagyok. Jelenleg a 18. hétnél tartok még csak, de mivel tanár vagyok, és egy cseppet sem vettem vissza a tempóból velem is ugyanez történik minden nap. Nekem a jóga oktatóm, és a védőnőm is egymástól függetlenül a Schüssler-sót ajánlották. Ez egy homeopátiás készítmény, és kifejezetten jó kismamáknak. Sajnos még nem jutottam el abba a patikába ahol meg tudom venni, ezért személyes tapasztalatom még nincs. De az biztos, hogy oda kell figyelni a vizesedésre, mert jobb nem lesz a helyzet.


Boldog baba várást kívánok!

2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!