Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami bajom?

Ebből lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2 napja kólázás közben felszívtam a szívószállal egy citrommagot. Nagyon kellemetlen érzés volt,úgy éreztem mintha nem akart volna lemenni. Voltam orvosnál,belevilágítottak a torkomba,de azt mondták,hogy nem látnak semmit,csak hogy kicsit be vannak duzzadva a manduláim. Még mindig azt érzem,hogy mintha ott lenne a mag a torkomban. Lehet ebből így még valami bajom?
2012. aug. 3. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Lehetséges, hogy kinő egy citromfa a torkodból.
2012. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A duzzadt manduláidat érzed szerintem.

Gyerekkoromban engem is azzal ijesztgettek, hogy ha magot nyelek, kinő egy citromfa/almafa/nagy dinnye a hasamban. Amennyi magot már lenyeltem azóta, abból gyümölcsöst lehetne csinálni, meg egy hektár kukoricást... :) Komolyra fordítva a szót, ettől függetlenül sem hiszem, hogy bármi bajod lenne tőle.

2012. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Csak olyan furcsa még mindig. Olyan érzés mintha gombóc lenne a torkomban. Néha szúr,feszít. Főleg evés közben,amikor lenyelek valamit.

2012. aug. 3. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos azért érzed, mert be van gyulladva
2012. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!