Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vény nélkül...

Melyik a legjobb vény nélkül kapható nyugtató, ami nem valeriánás?

Figyelt kérdés

Ittam valeriána és levendula teát is és szedtem a MagneB6-ot a régi pszichológusaim mind ezeket javasolták. De egy ideje nem járok, mert feleslegesnek érzem, mert a beszélgetések, meg ezek a teák ellenére sem lett semmi jobb, csak rosszabb.

Nem tudok utcára menni se szinte, folyton remegek, izzadok, légszomjam van közlekedési eszközökön(kocsi kivételével mindegyiken, de a villamoson a legjobban). Amúgy pánikbetegség, szorongás, depresszió miatt jártam pszichológushoz.

Szeptembertől metróznom és villamosoznom kell majd minden nap iskolába(új suli). Van valami vény nélkül kapható nyugtató? Ami nem csak ilyen gyógynövényes?

Köszi előre is, aki tud írni ilyet, az kérem tegye meg.



2012. aug. 3. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is ezzel küszködök és én is szeretnék valamit szedni! Valerianat én is szedtem, meg citromfű teát ittam! Valeriánából teát ittál? Mert én valeriana relaxot szedek! Sajnos én sem nagyon tudok közlekedni, de én még nem mentem el pszichológushoz!
2012. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint pánikbeteg, sok fajta vény nélküli gyógyszert kipróbáltam, de nekem speciel egyik se hatott...
2012. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 13 éves korom óta járok, most hagytam abba nyár elején. Van naturland nyugtató teakeverék, az a valeriánás. semmit sem ér. kipróbáltam a tablettát is, az sem ért semmit.
2012. aug. 3. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én homoepátiát próbáltam. Nem a legerősebb, de többet hatott, mint a gyógynövény (mások szerinte placebó csupán, de ha így is van inkább ezt szedjem, mint drogfüggő legyek). Van egy olyan, hogy argentum nitricum, ezek kis golyók, amit a nyelv alatt kell elszopogatni. meg van egy másik is sedativ PC vagy valami ilyesmi. Ezt még nem próbáltam, de most ki fogom, mert a környék összes patikájában nem volt sehol argentum nitricum :P, pedig nagy szükség lenne rá :(.
2012. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) mennyibe került a sedativ pc? volt egy sulitársam, aki szedte, de lefelejtettem.... használt végül, kirpóbáltad? :D
2012. aug. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!