Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalomcsillapító bevétele...

Fájdalomcsillapító bevétele után mennyi idővel lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Pechemre, pont akkor fog megjönni a menstruációm, mikor gólyatáborba megyek, és annyira szoktam görcsölni, hogy muszáj pár gyógyszert bekapni, ha ki akar kelni az ágyból.

Gólyatáborba meg az ember nem arról híres, hogy almalevet iszik :D



2012. aug. 3. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót, hátha benne van. Egyébként nem tudom, hogy gimis vagy egyetemi gólyatábor, de szerintem ha megmondod, hogy gyógyszert szedsz és nem ihatsz, akkor nem lenézni fognak, hanem felelősségteljesnek.
2012. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én nem almalevezni akarok egész gólyatábor alatt...

Szóval nem arról van szó, hogy nem ihatok, én akarok inni, szóval...

2012. aug. 3. 14:25
 3/6 anonim válasza:
Nekem régebben, amikor megjött és fájt, mindig egy fél unicum, vagy jéger segített... viccen kívül. Szóval lehet, hogy neked is elég, ha nem veszel be gyógyszert, csak iszol egy gyógyfelest :)
2012. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

egyből. komolyan, az a kicsi gyógyszer nem tudja elzárni a nyelőcsövedben az alkohol útját. ahhoz túl kicsi.

és az is lehet, hogy megdugnak, viszont nem fogsz rá emlékezni. és mint tudjuk, amire nem emlékszünk, az meg sem történt.

2012. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg köszi az utolsó retardáltnak! :)))))
2012. aug. 15. 09:29
 6/6 kamichu válasza:
1 óra
2012. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!