Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az általában, hogy...

Miért van az általában, hogy idegen helyen vagy nem, vagy csak nagyon nehezen sikerül wc-zni?

Figyelt kérdés

pl pisilni.

Velem úgy van, hogy akár egész nap kibírom, mert idegen helyen egyszerűen nem megy.(nagy dologról nem is beszélve)


Miért van ez? Miért nem megy idegen helyen?


2012. aug. 3. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkéntelen szorongás miatt van.
2012. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van ebbe a szorongásba valami.régen így voltam én is sajnos (de most már nem) de találtam egy módszert erre.egyszer egész jól sikerült berúgnom,és mit bántam már,hogy nem otthon vagyok csak wc legyen.égtelenül morgott a belem :D haveréknál egész szép barna ramazuri keletkezett a wc kagylóba és jó illatok lengték be a fürdőszobát :D ez nem vicc,és azóta józan is megy bárhol és bármikor.próbáld ki javaslom,egy berúgás nem a világ vége,nem is leszel alkesz (én se vagyok az)persze ha valakinek van jobb tanácsa......
2012. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért keletkezik ilyenkor önkéntelen szorongás?
2012. aug. 3. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egy jó berúgás az átlendít, ezzel én is így voltam anno, aztán egy osztálykiránduláson kegyetlenül berúgtunk és nem volt mese, ha menni kell, hát menni kell:d

Azóta nincsenek ilyen problémáim, legalábbis jelentős javulás következett be:D

2012. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
talán szégyellős vagy,vagy visszahúzódó sok minden lehet.én se tudom mitől volt ez az egész,de túl lehet tenni magad rajta.minél jobban rágörcsölsz,annál rosszabb lesz,és csak emészted magad miatta.
2012. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!