Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belefáradtam abba, hogy...

Belefáradtam abba, hogy elveszítem a legfontosabb embereket az életemben. Mindig ilyen rossz lesz, vagy elmúlik?

Figyelt kérdés
Anyám elvált apámtól,elköltözött. Tesóm kiment Norvégiába dolgozni. Az egyik barátnőm más iskolába megy, a legjobb fiúbarátom pedig másik városba költözött. A barátom elköltözött Angliába,és abban maradtunk,hogy szakítunk,mert egy távkapcsolatnak semmi értelme nem lenne. A legjobb barátnőm undorító módon becsapott,igaz ennek már több mint másfél éve,de még mindig fáj,mostanra már elvagyunk,de max annyi,hogy köszönünk egymásnak,megváltozott,és ez nagyon rossz :"(. Ennek tetejébe meghalt a nyuszim is. Arról álmodok állandóan,hogy meghalt valakim,és sírva kelek fel. Beszélni nem akarok róla senkivel,szégyelleném felvállalni az érzéseimet. Nem akarok több embert elveszíteni :(.
2012. aug. 4. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!