Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekem záróizmát így...

A fenekem záróizmát így erősíthetem? Kicsit 18+ -os téma (remélem, nem rossz a kategória).

Figyelt kérdés

Szóval sokat szoktam szórakozni a fenekemmel, és hát kicsit gyengébb lett. De azt vettem észre, hogy amikor golyókat teszek be és húzom ki egyenként (2 cm-esek), akkor a fenekem reflexszerűen összehúzódik és nem engedi ki, csak ha elengedem magam. Ha párszor csak addig húznám a golyókat, amíg ellenállásba nem ütköznek, akkor ettől megerősödne a záróizom?


19/l


2012. aug. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetnél vidit róla, hogy is van ez pontosan, mert így nem nagyon lehet elképzelni. :)
2012. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magamról nyilván nem küldök :) de itt egy vidi:


[link]

2012. aug. 3. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Ha ezt többször csinálod, akkor előbb-utóbb úgy jársz, hogy nem fogod a kakidat érezni, és bekakilsz.
2012. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Fujj
2014. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!