Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináltok mikor teljesen...

Mit csináltok mikor teljesen összeomlotok? Van valami megoldás? Hogy lábaljak ki belőle? Egyszerűen reménytelennek érzem a helyzetem.20 F

Figyelt kérdés
Szüleimmel összevesztem, a barátnőm elhagyott, a barátaim is igen csak megcsappantak, egyszerűen SEMMI nem jön össze..olyan szinten belefáradtam,hogy már ki sem mozdulok itthonról és semmit nem tudok csinálni. Hogy tudok ebből kilábalni?

2012. aug. 4. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tűnődés időszaka. Menj el sétálni, vagy kocogni. Túl sokáig ne maradj otthon, mert nagyon megszokod, igényed sem lesz rá. Ha nagyvárosban laksz, menj el este, be a tömegbe. Sétálj, amíg csak el nem fáradsz, nem lelkileg, az már megvan, hanem fizikailag. Ha jól tudsz pihenni, hamarosan jobban leszel.

1 év múlva már vissza sem fogsz emlékezni ezekre a rossz dolgokra.

2012. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Berúgok mint a disznó, és másnapra meglátom a kiutat.
2012. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!