Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes kérdés, eddig senki...

Érdekes kérdés, eddig senki nem tudott rá válaszolni! Te tudsz?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy fokhagymát ettem, és ha büfögök a számon keresztül akkor érződik a fokhagyma illata... De ha büfögök és a levegőt nem a számon eresztem ki, hanem az orromon, akkor miért nem érződik az illata??? Vagy egyáltalán miért nem érződik semmilyen illat az orrunkon keresztül??

Tudom, hogy hülye kérdés, de nagyon érdekelne a válasz! :)


2012. aug. 5. 10:53
 1/3 anonim válasza:
XD azért mert az orrodban nincsenek ízlelő bimbók, és azokkal nem csak ízlelünk hanem az illatot/aromát is érezzük :D
2012. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez oké, de nem az volt a kérdésem, hogy mért nem érzem az ízeket az orromon keresztül, hanem az, hogy ha büfögök egy jó fokhagymásat, és azt az orromon keresztül engedem ki, és egy másik ember szagolja az orromat pont akkor, amikor én kiengedem a fokhagymás büfit, akkor miért nem érződik a fokhagyma illata????
2012. aug. 5. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Érződik.
2012. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!