Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek öngyilkossági...

Valakinek öngyilkossági hajlama van, az fakadhat abból hogy előző életében megölte magát? Bár ezt senki sem tudhatja. De érdekes

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:15
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
24%

Tényleg érdekes, de szerintem nem. A karmikus elmélet szerint a karma helyrehozatja veled a dolgaidat, nem pedig végtelen ciklust generál. Persze könnyen lehet újraszületés karma nélkül is, de így sem volna sok értelme.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hozza magával karmikus feladatként azt a problémát ami elől előző életében kislisszolt a vészkijáraton. Életének egy adott pillanatában előkerül(mintha a semmiből)de ilyenkor az ember már felismerni véli a szituációt és tudja, hogy ezen túl kell esni. Amennyiben addig jól sáfárkodott akkor sikerül túllendítenie magát azon az akadályon. Gyötrelmes, nehéz időszak, tudja, aki megélte. Amúgy szerintem nincs ember(elvétve talán)akinek élete során legalább egyszer meg nem fordult a fejében, hogy hagyni kellene ezt az egészet.
2012. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne túl logikus, a legtöbb reinkarnációban hívő vallás tanai szerint a gyilkosság, öngyilkosság alsóbb szintre taszít reinkarnálódáskor és ugyebár ezen vallások célja általában a 'lelki' örök megnyugvás/megsemmisülés.
2012. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csipkerózsika válasza:
39%
Az öngyilkossági hajlam sok mindenből adódhat. Lehet karma is, de nem feltétlenül öngyilkosságból származó. De lehet a mostani életben a családból kapott minta is. Pl. az illető családjában többen viszonylag fiatalon meghaltak, akkor azt a mintát kapta, hogy nyugodtan "fel lehet adni" az életet.
2012. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
mi az hogy öngyilkossági hajlam?! b@szki, valaki nem azért akarja megölni magát mert 'hajlama van rá', ekkora b@romságot.. az én családomban senki nem gondolt még rá, nekem mégis folyton ezen jár az eszem, miért?! hát mert a helyzetem, és egyéb dolgok kiváltották. -.- de h.lyeség.. biztos ha valaki meg akarja ölni magát, akkor lehet ez egy indok, hogy hajlama van rá, semmi olyasmi hogy pl. nem találja az élet értelmét, stb. biztos is.
2012. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
A legújabb 3. évezredben(folyóirat) van az "öngyilkossági hajlam"-ról egy érdekes cikk. Ajánlom :) Semmi köze az előző életedhez, vagy a karmádhoz.
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
koszi az utolso komizonak megnezem:-)... jo igaz h lehetseges...de olvastam mar olyanrol h lehet orokolni ilyen hajlamot
2012. febr. 5. 10:10
 8/15 anonim válasza:
47%

Élet a halál után: http://www.youtube.com/watch?v=ZzMVyzoObpg


itt elmondja, milyen élete van utána az öngyilkosoknak.


Találjon egy Hobbit, Célt az illető. ez a megoldás. bármilyen hihetetlen.

2012. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
47%
vagy keressen neki valaki. 1 óra alatt 100-at is lehet neki mondani, találni.
2012. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 deadly108 ***** válasza:
47%

A védák szerint, az öngyilkosságot elkövető szellem test kap. A szellemeknek meg ugye, nincsen érzéke, úgy meg elég gáz élni.

Biztos van ebben az öröklődésbe, de szerintem a körülöttünk lévő helyzet, akár család akár globálisan, ország helyzete stb nagy hatással lehet depresszió stb kialakulásra, ráadásul tél is van.

A védák azt mondják érdeklődnünk kell, az élet valódi értelméről, céljáról. Ajánlom Srila Prabhupada műveit, Visszatérés, Bhagavad-gita úgy ahogy van, Önmegvalósítás tudománya.

2012. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!