Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetente 1-2 alkalommal bepisil...

Hetente 1-2 alkalommal bepisilek. Ez miért van? Túl mélyen alszok? Vagy túl sokat iszok este?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vese vagy- pszichés probléma
2012. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem lelki okai lehetnek.Korod?
2012. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14/F--10 éves koromban, szinte miden nap, de már csak hetente 1-2 alkalommal.
2012. aug. 5. 14:18
 4/11 anonim válasza:
100%
Ki kell vizsgáltatni, ha nincs szervi probléma akkor Minirint szoktak általában felírni.
2012. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem nem volt ilyen gyakori, összesen csak 1-szer fordult elő, hogy bement kicsi, a többi esetben csak majdnem, de felriadtam. Ráadásul ilyenkor sokszor wc-vel álmodtam, tehát mintha elmentem volna :S Nekem úgy oldódott meg, hogy lefekvés előtt már nem iszom, mindig elmegyek wc-re, vagy addig várok, ameddig nem sikerül, amíg nem megy, nem fekszem le. Miután sikerült, el kell aludnom 1 órán belül, különben újra elmegyek. Szerencsére nekem ennyi elég volt. Esetleg kipróbálhatod még, hogy beállítod az ébresztőt hajnalra, és akkor is kimész egyszer.
2012. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál, de az nem látott semmit. Az ébresztőset már kipróbáltam, de sokszor volt, hogy előtte, vagy utánna történt. Most azt próbálgatom, hogy elmegyek wc-re és utána alszok. De ennél is sokszor van baj. Csak nem tudom miért, de óráként innom kell, mert érzem, hogy ki vagyok száradva, vagy nem tudom. Reggelente mindíg iszok, vagy fél litert.
2012. aug. 5. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mikor nézték utoljára a cukrodat? Lehet, hogy kezdődő cukorbetegség, ez magyarázná a folytonos szomjúságot, ami több ürítéssel is jár...
2012. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem néztük, de megnézzük.
2012. aug. 5. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen utána kéne ennek járni, de az nagyon fontos, hogy ne szégyelld emiatt magad, mert nem tehetsz róla!
2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is bepisiltem 14 éves koromig. Igaz én ritkábban, kb havonta egyszer.

Aztán szerencsére magától elmúlt.

2012. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!