Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyógyíthatatlan a...

Miért gyógyíthatatlan a rákbetegség, miért nem találják a gyógymódját a tudósok?

Figyelt kérdés

Évente dollármilliárdokat emészt fel a rákkutatás, rengeteg tudós foglalkozik vele, miközben a tudomány, a technológia rengeteget fejlődött. Azonban hatásos gyógymódot nem találtak a mai napig, a rákbetegek többsége belehal a betegségbe.

Mi ennek az oka, mitől ilyen alattomos ez a betegség, hogy a fentiek ellenére gyakorlatilag nincs érdemi megoldás rá?


2012. aug. 5. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
különböző sejttípusok, különböző kiváltó okok, jelátviteli utak stbstb. petricsészében már sok mindent elértek, a klinikai kutatások jelenleg is folynak, a személyre szabott terápia lesz a megoldás... legalábbis sztem...
2012. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor pont erről beszélt egy illető a tv-ben, aki azt nyilatkozta, hogy igazi áttörést akkor lehetne elérni a rákkutatásban, ha arra találnának módot, hogy elkerüljék az áttétek képződését. Mert ha valaki rákos lesz, akkor maga a daganat kivételével, kemoterápiával meg lehet sokszor állítani a betegséget, csak sajnos sokan nem mennek egyből orvoshoz, így áttétek képződnek és nem magába a rákba halnak bele az emberek, hanem az áttétképződés következményeibe.
2012. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem igaz,hogy nincsenek eredmények.Ma már többfajta daganatos betegség nagy százalékban gyógyítható.

Teljes megoldás valószínűleg sose lesz,mert még mindig vannak nagyon agresszív daganattípusok.Édesanyám 20 évvel ezelőtt betegedett meg vastagbélrákban.Ma már sokkal több esélye lenne,akkor fél év alatt végzett vele a gyilkos kór.

2012. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van rá gyógymód bizonyos stádiumig, vagy utánna legalábbis sokmindent sokáig lehet késleltetni, ha nem gond havonta járni milliós kezelésekre.


Ismerősi körben hallottam egy igencsak gazdag emberről, aki svédországban él jelenleg, hogy az anyja volt rákos, de leált vesékkel, és májjal még 2 évig élt, és csak az utolsó fél évét töltötte már szobában.


Már mindenhová áttétes volt a daganat benne amikor észrevették.

2012. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem elegem van ebböl ! 13 éves vagyok és senki nem vesz komolyan


a rák ellenszere: paracetabolum , acidum ,

2012. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére már vannak daganatok amiket orvosolni tudnak de sajnos vannak elég agresszív fajták is...
2015. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!