Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene még tennünk e...

Mit kellene még tennünk e betegség elmúlása érdekében? ( FONTOS)

Figyelt kérdés
14 éves lányról van szó, október óta mint kiderült kolinerg urticariája van. Hidegre,melegre,szélre,vízre,szinte mindenre csupa kiütétéses lesz a teste.Voltunk laborban,fogászaton, fül-orr-gégészeten,és legutóbb pajzsmirigy-kismedence,és hasi ultrahangon,minden eredményünk negatív,semmi baja sincs. Állítólag túl sok a hisztamin a testében,ezért antihisztaminos gyógyszert szed és külön fürdetője van,de a betegsége nem múlik. Most immunológushoz küldtek bennünket,augusztus 29-ére van időpont,és az 1 hónapos gyógyszere is nemsokára elfogy, viszont az antihisztamintól álmos,és szeptemberben elkezdi a gimnáziumot,szóval mihamarabb meg kellene találnunk a sok hisztamin okát. Valakinek volt már hasonló betegsége,esetleg tudna valaki segíteni? ( olyannyira viszket,hogy volt,amikor véresre kaparta. ) Előre is köszönjük a segítséget!!

2012. aug. 8. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit kellene meg tenni?

Mindent amit csak tudsz!

Kezdesnek peldaul keress fel a kornyekeden termeszetgyogyaszt, akupunkturast, gyogynovenyszakembert, mindenkit es barkit aki gyogyitassal foglalkozik. Ha a kornyeken nincs, akkor menjetek messzebb.

Amig nem probalsz meg mindent, nem mondhatod, hogy nincs gyogymod, mert ki tudja, lehet hogy pont az fog tudni segiteni, akirol a legkevesbe gondolod.


En tisztelem az orvosokat, remelem ha neadjIst' egyszer balesetem lesz a legjobb orvosok kezebe kerulok, de csak az nem latja aki nem akarja, hogy manapsag nagyon sokszor elofordul, hogy amire a feher kopenyesek azt mondjak, hogy nem lehet meggyogyitani, azt egy alternativ gyogyito megcsinalja.


A lenyeg, hogy ne zarkozz el semmi lehetoseg elol!


Jobbulast a lanynak!

2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most hülyeséget írok, de egyszer olvastam valahol( és azóta hallottam ismerőstől is), hogy ilyen idegi alapon is kialakulhat, és valamilyen agresszió okozza, amit az egyén nem tud magában rendezni. Igen, eszembe jutott a cikk cime: Magunk ellen fordított agresszió , és valamilyen természetgyógyász-lapban olvastam, de évekkel ezelőtt.
2012. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!