Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van az allam alatt egy kicsi...

Van az allam alatt egy kicsi kituremkedett talan 1-2 mmes sokszor megsertem ha borotvalkozom kb 1 eve vettemeszre, valaki azt monta hogyhaveletlen le is vagnam nem lenne semmi bajmert nem szines es meg kicsi?

Figyelt kérdés
De en felek tole nehogy rakos legyen majd később, amúgy jo volna ha nem lenne ott, Nektek mi a velemenyetek szerintetek lehet belole baj ha veletlen megis úgy sikerülne?

#borotva #anyajegy #anyajegy levagas
2012. aug. 9. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elmész vele a bőrgyógyászhoz, ott bizhtonságosan leszedik ha nagyon zavaró.
2012. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De most melyik az anyajegy??

amelyik barna, dudoros

vagy amelyik a bőrödnél kicsit halványabb barna és nem dudoros?

2012. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ilyenre gondolok a 2 kérdésemmel :

[link]

2012. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is anyajegy de nekem világos színű mint a bőröm es ki van 2 v3 mm re turemedve nem faj nem viszket csak ottvan es nagyonpicit no kb egy eve van ott
2012. aug. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!