Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész kicsi korom óta vastag,...

Egész kicsi korom óta vastag, tömzsi lábam van. Akármilyen vékony vagyok amúgy, soha nem lesz vékony a lábam?

Figyelt kérdés
Vagy van egy határ, amikor a lábam is az lesz?
2012. jún. 8. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
testalkat,genetika kérdése is!Sportolj,fuss,ússz,hátha segit valamit
2012. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van. Szerintem ez genetika. Hiába sportoltam, csak vastagabb lett a lábam a felszedett izomtól. Diétákat is sorra próbáktam, de a felső testemen már minden csont kilátszott, a lábam így is vaskos maradt. Akkor meg az zavart hogy eltűnt a mellem.


Aztán életmódot váltottam, most paleolit elvek szerint táplálkozom. A genetikán ez sem változtat, de mostanában azt figyeltem meg, mintha normálisabban oszlana el rajtam a súly... vagy hogy is mondjam: javultak az arányaim.


Mozgásban meg olyat választottam, ami inkább a felső testet edzi. Érdekes módon, szerintem ez hatással volt arra, hogy felül "növekedjek".

2012. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!