Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a baba kihányja az anyatejet kb.2 órával a szoptatás után?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran ez történik a babával.


Mindenféle lehetséges okra kíváncsi vagyok, fizikai és lelki tényezőkre.

Javaslatok azzal kapcsolatban, hogy mit lehetne ez ellen tenni?



2012. aug. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoptatás után letetted esetleg aludni és utána jött vissza? Böfiztetted szoptatás után? Mennyi tej jött ki belőle? Nekünk azt tanácsolták mikor megijedtem hogy sokat hányt, hogy próbálam összeszedni ami kijött belőle egy kis pohárba és úgy már nem is volt sok. Szóval hányás vagy csak bukás?
2012. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon kedves vagy, hogy írtál, köszi! A helyzet pontosan az, hogy nem az enyém a kicsi, hanem egy ismerősömé és velük történt a kérdésben leírt eset. Náluk úgy volt, hogy a baba alig akart enni, de ami keveset evett, azt ki is hányta. Hányt, nem csak büfizett. Mivel a kicsi koraszülött volt és alacsony súllyal született, így aggasztóbb volt a helyzet, minden gramm számított. A kérdést augusztus eleje táján írtam, most szeptember vége van és ennyi idő eltelte után talán most már rendbe jön a baba táplálkozása, úgy tudom, hogy már nem szokott annyit hányni és sokkal jobb az étvágya is. Most esett túl egy műtéten is, újra össze kell szednie magát. Nagyon köszönöm, hogy írtál! Jó egészséget kívánok neked, a bébinek és családodnak! :-)
2012. szept. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!