Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barna vizelet mitől lehet...

Barna vizelet mitől lehet férfiaknál?

Figyelt kérdés
A páromnak három napja barna a vizelete. Ez közvetlen azután jelentkezett, hogy átment rajta egy lázas hasmenéses vírus. Emiatt lehet? Sokat iszik, folyadék hiánya biztos nem okozza.Persze ha nem múlik elmegy orvoshoz de nagyon aggódom érte. Valakinek valami tapasztalat?
2012. aug. 11. 05:45
 1/4 anonim válasza:

Most egy pár perce nekem is nagyon barna volt a vizeletem. De szerintem azért van mert beteg vagyok.

A fülem és környékén fel van dagadva, a torkom meg nagyon fáj minden nyelésnél.

Mivel a vese kiszűri az elhalt vírust és a baktériumokat,

ezért lesz nagyon barna.

Az pedig nagyin jó ötlet ha sokat iszik!

2012. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nagyon*
2012. aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A betegsege miatt van, viszont kezdjen el csalanteat fogyasztani, ez gyulladascsokkento, de vertisztito hatasa reven segiteni fogja a gyogyulasat.
2012. aug. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat, tegnap óta iszik gyógyteát is és szerencsére most úgy néz ki javult a helyzet. 06:19-es Neked is mielőbbi gyógyulást kívánok :-)
2012. aug. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!